Duży domek “SUM”

700 / noc

Opis

Największy domek na naszej Stanicy o powierzchni blisko 150 m2!
Z wyjściem na trzy strony świata – wschód, południe oraz zachód. Chcesz podziwiać zalew i Ślężę, a może odpocząć w towarzystwie lasu i śpiewu ptaków? Sam wybierz na którym tarasie lub balkonie chcesz usiąść! 

“Sum” przenocować może 12-13 osób w 4 pokojach:
– 2-3 osobowy na parterze (jedno łóżko + dwuosobowa sofa),
– 2-osobowy na piętrze ( dwa pojedyncze łóżka),
– dwa 4-osobowe pokoje na piętrze (po cztery pojedyncze łóżka w każdym pokoju).
Na jego parterze znajduje się kuchnia połączona z dużą jadalnią, łazienka (osobno toaleta i prysznic dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych) oraz jeden pokój. Na piętrze natomiast znajdziecie pozostałe 3 pokoje wraz z drugą, dużą łazienką.
W każdym z pokoi znajduje się telewizor, a w jadalni dodatkowo wieża z głośnikami. W kuchni do dyspozycji jest piekarnik, płyta indukcyjna, pełnowymiarowa lodówka z zamrażalnikiem, czajnik oraz podstawowa zastawa do samodzielnego przygotowania posiłków. W jadalni znajdują się trzy duże, rozkładane stoły przy których swobodnie usiąść może 12 osób (po rozłożeniu do ~25 osób). Również tutaj znajdziecie piękny, zabudowany kamieniem kominek, który nada klimat każdemu spotkaniu. A dodatkowe wyjście na taras może szybko przenieść spotkanie na świeże powietrze.
W sezonie zimowym do dyspozycji są także grzejniki elektryczne. 

Udogodnienia

  • Łazienka dostosowana dla osób niepełnosprawnych
  • Podjazd dla wózków